شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD SFP چند حالته 1.25G SFP 850nm 550m فاصله

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD SFP چند حالته 1.25G SFP 850nm 550m فاصله

GLC-SX-MMD SFP Fiber Optical Module Multi Mode 1.25G SFP 850nm 550m Distance
GLC-SX-MMD SFP Fiber Optical Module Multi Mode 1.25G SFP 850nm 550m Distance GLC-SX-MMD SFP Fiber Optical Module Multi Mode 1.25G SFP 850nm 550m Distance GLC-SX-MMD SFP Fiber Optical Module Multi Mode 1.25G SFP 850nm 550m Distance

تصویر بزرگ :  ماژول فیبر نوری GLC-SX-MMD SFP چند حالته 1.25G SFP 850nm 550m فاصله بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BO-NET
شماره مدل: GLC-SX-MMD

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: BO-NET نام محصول: GLC-SX-MMD
تایپ کنید: ماژول فیبر فاصله: 550 متر
طول موج: 850nm نرخ داده: 1.25Gb / s
نوع وسیله: ماژول فرستنده SFP حالت: حالت چندگانه
برجسته:

ماژول های فیبر سیسکو ، سیسکو

,

cisco sfp modules

GLC-SX-MMD چند حالته SFP فیبر نوری ماژول 1.25G SFP 850nm 550m سازگار

فاکتور فرم SFP
طول موج: 850nm
فاصله 500 متر
نرخ داده (حداکثر) 1.25G
درجه حرارت پایین پایان مورد (° C) 0 درجه سانتیگراد
درجه حرارت بالا پایان (درجه سانتیگراد) 70 درجه سانتیگراد
تشخیصی دیجیتال
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
تامین کننده ولتاژ 3.3--5v
اتصال دهنده LC
ضمانتنامه 1 سال
گواهی CE ، ROHS ، FCC
سازگار با هواوی ، zte و غیره.
DDMI آره


اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Ailsa

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما