شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول فیبر نوری SFP تک حالته 1.25G 1310nm 10km اصلی Cisco GLC-LH-SM

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول فیبر نوری SFP تک حالته 1.25G 1310nm 10km اصلی Cisco GLC-LH-SM

Single Mode SFP Fiber Optic Module 1.25G 1310nm 10km Original Cisco GLC-LH-SM
Single Mode SFP Fiber Optic Module 1.25G 1310nm 10km Original Cisco GLC-LH-SM Single Mode SFP Fiber Optic Module 1.25G 1310nm 10km Original Cisco GLC-LH-SM Single Mode SFP Fiber Optic Module 1.25G 1310nm 10km Original Cisco GLC-LH-SM

تصویر بزرگ :  ماژول فیبر نوری SFP تک حالته 1.25G 1310nm 10km اصلی Cisco GLC-LH-SM بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: CISCO
شماره مدل: GLC-LH-SM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: سیسکو نام محصول: GLC-LH-SM
تایپ کنید: ماژول فیبر فاصله: 10 کیلومتر
طول موج: 1310nm نوع وسیله: ماژول فیبر نوری SFP
حالت: حالت تک نرخ داده (حداکثر): 1.25Gb / s
برجسته:

ماژول های sfp cisco single mode، cisco

,

cisco sfp modules

ماژول فیبر نوری Cisco GLC-LH-SM SFP اصلی تنها حالت 1.25G 1310nm 10km

نام تجاری سیسکو
محل مبدا مالزی
فاکتور فرم SFP
طول موج: 1310nm
فاصله 10 کیلومتر
نرخ داده (حداکثر) 1.25Gb / s
درجه حرارت پایین پایان (° C) -40 درجه سانتیگراد
دمای مورد بالا (° C) 85 درجه سانتیگراد
تشخیصی دیجیتال
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
تامین کننده ولتاژ 3.3--5v
اتصال دهنده دو LC
ضمانتنامه 1 سال
گواهی CE ، FCC ، RoHS

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Ailsa

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما