شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

SFP-10G-ER 10G SFP + ماژول فرستنده نوری 1550nm 40km برای سوئیچ Cisco 3850 3750X

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

SFP-10G-ER 10G SFP + ماژول فرستنده نوری 1550nm 40km برای سوئیچ Cisco 3850 3750X

SFP-10G-ER 10G SFP+ Optical Transceiver Module 1550nm 40km For Cisco 3850 3750X Switch
SFP-10G-ER 10G SFP+ Optical Transceiver Module 1550nm 40km For Cisco 3850 3750X Switch SFP-10G-ER 10G SFP+ Optical Transceiver Module 1550nm 40km For Cisco 3850 3750X Switch SFP-10G-ER 10G SFP+ Optical Transceiver Module 1550nm 40km For Cisco 3850 3750X Switch

تصویر بزرگ :  SFP-10G-ER 10G SFP + ماژول فرستنده نوری 1550nm 40km برای سوئیچ Cisco 3850 3750X بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: cisco
شماره مدل: SFP-10G-ER

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: سیسکو نام محصول: SFP-10G-ER
تایپ کنید: ماژول فیبر فاصله: 40 کیلومتر
طول موج: 1550nm نرخ داده: 10 گیگابایت بر ثانیه
نوع وسیله: ماژول فرستنده SFP حالت: حالت تک
برجسته:

cpc cisco single mode، cp فیبر cisco

,

cisco fiber sfp

ماژول فرستنده نوری سیسکو SFP-10G-ER 10G اصلی SFP + ماژول 1550nm 40km برای سوئیچ Cisco 3850 3750X

10G 1550nm 40km SFP + فرستنده گیرنده

ماژول نوری تک حالته 10G 1550nm 40km ER SFP + فرستنده فرستنده و سازگار سیسکو SFP-10G-ER

فرستنده SFP + ER به طور خاص برای انتقال داده های یکپارچه با عملکرد بالا و یکپارچه بر روی فیبر نوری تک حالت طراحی شده است.

این ماژول گیرنده سازگار با ماژول قابل افزایش فاکتور کوچک فرم تقویت شده SFP + توافقنامه چند منبع (SFF-8431) است. این نوع فرستنده به طور خاص برای حمل و نقل داده های سریال در 10.3125Gbps بهینه شده است.

امکانات:
داغ قابل حل SFP
نرخ انتقال داده: 10.3G
1550nm خنک کننده فرستنده EML
گیرنده پین ​​با حساسیت بالا
فاصله تا 40 کیلومتر از SMF
منبع تغذیه تنها 3.3 ولت و رابط منطق TTL
رابط کانکتور دوبلکس LC
اتلاف برق: SFP + <1.5W
سازگار با SFF-8431 MSA ، SFF-8432 MSA ، SFF-8472 MSA
عملکرد نظارت دیجیتال تشخیصی
دمای کارکرد: 0-70
تولید - محصول SFP-10G-ER =
توضیحات محصول ماژول 10 GBASE-ER SFP
نوع وسیله ماژول فرستنده SFP +
فاکتور فرم ماژول پلاگین
نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه
پروتکل پیوند داده 10 گیگابایت اترنت
استانداردهای سازگار IEEE 802.3ae
طول موج نوری
1550 نانومتر
وزن 75 گرم
ابعاد (W x D x H) 1.3 x 5.6 x 1.0 cm

</s>avkanî


اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Ailsa

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما