شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول انتقال دهنده گیرنده نوری 10GBASE-LR X2 Cisco X2-10GB-LR 1310nm 10KM

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول انتقال دهنده گیرنده نوری 10GBASE-LR X2 Cisco X2-10GB-LR 1310nm 10KM

10GBASE-LR X2 Cisco Optical Transceiver Transponder Module X2-10GB-LR 1310nm 10KM
10GBASE-LR X2 Cisco Optical Transceiver Transponder Module X2-10GB-LR 1310nm 10KM 10GBASE-LR X2 Cisco Optical Transceiver Transponder Module X2-10GB-LR 1310nm 10KM

تصویر بزرگ :  ماژول انتقال دهنده گیرنده نوری 10GBASE-LR X2 Cisco X2-10GB-LR 1310nm 10KM بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: cisco
شماره مدل: X2-10GB-LR

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: سیسکو نام محصول: X2-10GB-LR
تایپ کنید: ماژول فرستنده گیرنده فاصله: 10 کیلومتر
طول موج: 1310nm نرخ داده (معمولی): 10.3 گیگابایت در ثانیه
برجسته:

cpc cisco single mode، cp فیبر cisco

,

cisco fiber sfp

Cisco 10GBASE-LR X2 Transponder Module X2-10GB-LR 1310nm 10KM

عمومی
نوع وسیله ماژول فرستنده X2
نوع محفظه ماژول پلاگین
عرض 3.6 سانتی متر
عمق 9.1 سانتی متر
قد 1.3 سانتی متر
وزن 300 گرم
شبکه سازی
فناوری اتصال سیمی
نوع کابل کشی 10GBase-LR
پروتکل پیوند داده 10 گیگابایت اترنت
نرخ انتقال داده 10 گیگابیت بر ثانیه
طول موج نوری 1310 نانومتر
فاصله حداکثر انتقال 10 کیلومتر
استانداردهای سازگار IEEE 802.3ae
گسترش / اتصال
رابط ها شبکه 1 x - اترنت 10 GBase-LR - حالت تک SC / PC x 2
شکاف های سازگار 1 x X2

</s>avkanî </s>avkanî

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Ailsa

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما