شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول های دوام سیسکو استفاده شده با دوام SFP-10G-BXU-I 1270 / 1330nm 10km 20km BIDI SFP + 10G

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول های دوام سیسکو استفاده شده با دوام SFP-10G-BXU-I 1270 / 1330nm 10km 20km BIDI SFP + 10G

Durable Used Cisco Modules SFP-10G-BXU-I 1270/1330nm 10km 20km BIDI SFP+ 10G
Durable Used Cisco Modules SFP-10G-BXU-I 1270/1330nm 10km 20km BIDI SFP+ 10G

تصویر بزرگ :  ماژول های دوام سیسکو استفاده شده با دوام SFP-10G-BXU-I 1270 / 1330nm 10km 20km BIDI SFP + 10G بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BO-NET
شماره مدل: SFP-10G-BXU-I

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نام تجاری: BO-NET نام محصول: SFP-10G-BXU-I
تایپ کنید: ماژول فیبر فاصله: 10 کیلومتر
طول موج: 1270 / 1330nm نرخ داده: 10 گیگابایت بر ثانیه
برجسته:

cisco single mode sfp

,

cisco fiber sfp

SFP-10G-BXU-I 1270 / 1330nm 10km 20km BIDI SFP + 10G فرستنده نوری سازگار سیسکو HUAWEI

سازگار با Cisco HUAWEI Juniper ZTE DELL

SFP-10G-BXD-I و SFP-10G-BXU-I برای 10 کیلومتر (برنامه های دو طرفه تک فیبر)

SFP-10G-BXD-I و SFP-10G-BXU-I SFP در یک رشته واحد SMF استاندارد کار می کنند.

یک دستگاه SFP-10G-BXD-I همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BXU-I با یک رشته از SMF استاندارد با برد انتقال کار تا 10 کیلومتر متصل می شود.

ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال دو دستگاه حاصل می شود ، همانطور که در SFP-10G-BXD-I یک کانال 1330 نانومتر را منتقل می کند و سیگنال 1270 نانومتر را دریافت می کند ، در حالی که SFP-10G-BXU -من به طول موج 1270 نانومتر انتقال می یابم و سیگنال 1330 نانومتر را دریافت می کنم. توجه داشته باشید که در صورت وجود یک تقسیم کننده تقسیم طول موج موج چند منظوره (WDM) در SFP برای تقسیم مسیرهای نوری 1270 نانومتری و 1330 نانومتر است.

انتقال دو طرفه از یک رشته از SMF

SFP-10G-BXD-I و SFP-10G-BXU-I SFP همچنین از توابع مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) مطابق با استاندارد صنعت SFF-8472 توافقنامه چند منبع (MSA) پشتیبانی می کنند. این ویژگی به کاربر نهایی امکان نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP ، مانند توان خروجی نوری ، قدرت ورودی نوری ، دما ، جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده فرستنده را می دهد.

شرح شماره محصول
10GBASE-BX10-D دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXD-I
10GBASE-BX10-U دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXU-I
دو طرفه 10GBASE-BX40-D به مدت 40 کیلومتر SFP-10G-BX40D-I
10GBASE-BX40-U دو طرفه برای 40km SFP-10G-BX40U-I
SFP + طول موج (nm) نوع کابل فاصله کابل *
SFP-10G-BXD-I 1330 SMF 10 کیلومتر
SFP-10G-BXU-I 1270 SMF 10 کیلومتر
SFP-10G-BX40D-I 1330 SMF 40 کیلومتر
SFP-10G-BX40U-I 1270 SMF 40 کیلومتر

تولید - محصول تایپ کنید انتقال قدرت (dBm) دریافت قدرت (dBm) طول موج (nm) را انتقال و دریافت کنید
بیشترین کمترین بیشترین کمترین
SFP-10G-BXD-I 10G-SFP دو طرفه برای 10 کیلومتر 0.5 -8.2 0.5 -14.4

1320 تا 1340 (Tx)

1260 تا 1280 (Rx)

SFP-10G-BXU-I 10G-SFP دو طرفه برای 10 کیلومتر 0.5 -8.2 0.5 -14.4

1260 تا 1280 (Tx)

1320 تا 1340 (Rx)

SFP-10G-BX40D-I 10G-SFP دو طرفه برای 40 کیلومتر 4.5 -2.7 -9 -21.2

1320 تا 1340 (Tx)

1260 تا 1280 (Rx)

Cisco SFP-10G-BX40U-I 10G-SFP دو طرفه برای 40 کیلومتر 4.5 -2.7 -9 -21.2

1260 تا 1280 (Tx)

1320 تا 1340 (Rx)

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Maggie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما