شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

SFP + فیبر سیسکو گیرنده نوری BIDI ماژول 10G SFP-10G-BX60D-I 60km سازگار

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

SFP + فیبر سیسکو گیرنده نوری BIDI ماژول 10G SFP-10G-BX60D-I 60km سازگار

SFP+ Fiber Cisco Optical Transceiver BIDI Module 10G SFP-10G-BX60D-I 60km Compatible
SFP+ Fiber Cisco Optical Transceiver BIDI Module 10G SFP-10G-BX60D-I 60km Compatible

تصویر بزرگ :  SFP + فیبر سیسکو گیرنده نوری BIDI ماژول 10G SFP-10G-BX60D-I 60km سازگار بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BO-NET
شماره مدل: SFP-10G-BX60D-I

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
حالت: حالت تک نام محصول: SFP-10G-BX60D-I
تایپ کنید: ماژول فیبر طول موج: 1330 / 1270nm
نوع وسیله: ماژول فرستنده SFP گارانتی: 1 سال
برجسته:

cisco single mode sfp

,

cisco fiber sfp

10G SFP + فیبر ماژول فیبر فرستنده نوری BIDI ماژول SFP-10G-BX60D-I 60km سازگار

سازگار با Cisco HUAWEI Juniper ZTE DELL

SFP-10G-BX60D-I و SFP-10G-BX60U-I (برای برنامه های دو طرفه 60 کیلومتری تک فیبر)

SFP-10G-BX60D-I و SFP-10G-BX60U-I SFP ها در یک رشته از SMF استاندارد کار می کنند.

یک دستگاه SFP-10G-BX60D-I همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BX60U-I با یک رشته از SMF استاندارد با برد انتقال کار تا 60 کیلومتر متصل می شود.

ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه حاصل می شود. SFP-10G-BX60D-I یک کانال 1330 نانومتر را انتقال داده و سیگنال 1270 نانومتر را دریافت می کند. SFP-10G-BX60U-I با طول موج 1270 نانومتر انتقال می یابد و سیگنال 1330 نانومتر را دریافت می کند.

SFP-10G-BX60D-I و SFP-10G-BX60U-I SFP ها از توابع مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) مطابق با توافقنامه چندمنظوره SFF-8472 استاندارد صنعت (MSA) پشتیبانی می کنند. این ویژگی به کاربر نهایی امکان نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP ، مانند توان خروجی نوری ، قدرت ورودی نوری ، دما ، جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده فرستنده را می دهد.

SFP + طول موج (nm) نوع کابل اندازه هسته (میکرون) فاصله کابل
SFP-10G-BX60D-I 1330 SMF G.652 60 کیلومتر
SFP-10G-BX60U-I 1270 SMF G.652 60 کیلومتر

شرح شماره محصول
10GBASE-BX10-D دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXD-I
10GBASE-BX10-U دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXU-I
دو طرفه 10GBASE-BX40-D به مدت 40 کیلومتر SFP-10G-BX40D-I
10GBASE-BX40-U دو طرفه برای 40km SFP-10G-BX40U-I
دو طرفه 10GBASE-BX60-D برای 60 کیلومتر SFP-10G-BX60D-I
10GBASE-BX60-U دو طرفه برای 6 0 کیلومتر SFP-10G-BX60U-I

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Maggie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما