شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول فرستنده سیسکو 10 GBASE-BX40-D سیسکو SFP-10G-BX40D-I 1330 / 1270nm 40km BIDI SFP + SMF

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول فرستنده سیسکو 10 GBASE-BX40-D سیسکو SFP-10G-BX40D-I 1330 / 1270nm 40km BIDI SFP + SMF

10GBASE-BX40-D Cisco Transceiver Module SFP-10G-BX40D-I 1330/1270nm 40km BIDI SFP+ SMF
10GBASE-BX40-D Cisco Transceiver Module SFP-10G-BX40D-I 1330/1270nm 40km BIDI SFP+ SMF 10GBASE-BX40-D Cisco Transceiver Module SFP-10G-BX40D-I 1330/1270nm 40km BIDI SFP+ SMF 10GBASE-BX40-D Cisco Transceiver Module SFP-10G-BX40D-I 1330/1270nm 40km BIDI SFP+ SMF

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده سیسکو 10 GBASE-BX40-D سیسکو SFP-10G-BX40D-I 1330 / 1270nm 40km BIDI SFP + SMF بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BO-NET
شماره مدل: SFP-10G-BX40D-I

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نوع وسیله: ماژول فرستنده SFP نام تجاری: BO-NET
نام محصول: SFP-10G-BX40D-I فاصله: 40 کیلومتر
طول موج: 1330 / 1270nm نرخ داده: 10 گیگابایت بر ثانیه
برجسته:

cisco single mode sfp

,

cisco fiber sfp

ماژول فرستنده گیرنده 10 GBASE-BX40-D SFP-10G-BX40D-I 1330 / 1270nm 40km BIDI SFP + SMF

SFP-10G-BX40D-I و SFP-10G-BX40U-I (برای برنامه های دو طرفه تک فیبر 40 کیلومتری)

SFP-10G-BX40D-I و SFP-10G-BX40U-I SFP ها در یک رشته از SMF استاندارد کار می کنند.

یک دستگاه SFP-10G-BX40D-I همیشه به یک دستگاه SFP-10G-BX40U-I با یک رشته از SMF استاندارد با برد عملیاتی تا 40 کیلومتر متصل می شود.

ارتباط بیش از یک رشته فیبر با جدا کردن طول موج انتقال این دو دستگاه حاصل می شود. SFP-10G-BX40D-I یک کانال 1330 نانومتر را منتقل می کند و سیگنال 1270 نانومتر را دریافت می کند. SFP-10G-BX40U-I با طول موج 1270 نانومتر انتقال می یابد و سیگنال 1330 نانومتر را دریافت می کند.

عملکرد SFP-10G-BX40D-I و SFP-10G-BX40U-I SFP از عملکرد مانیتورینگ نوری دیجیتال (DOM) مطابق با استاندارد صنعت SFF-8472 توافقنامه چند منبع (MSA) پشتیبانی می کند. این ویژگی به کاربر نهایی امکان نظارت بر پارامترهای زمان واقعی SFP ، مانند توان خروجی نوری ، قدرت ورودی نوری ، دما ، جریان بایاس لیزر و ولتاژ منبع فرستنده فرستنده را می دهد.

SFP + طول موج (nm) نوع کابل اندازه هسته (میکرون) فاصله کابل
SFP-10G-BX40D-I 1330 SMF G.652 40 کیلومتر
SFP-10G-BX40U-I 1270 SMF G.652 40 کیلومتر

تولید - محصول تایپ کنید انتقال قدرت (dBm) دریافت قدرت (dBm) طول موج (nm) را انتقال و دریافت کنید
بیشترین کمترین بیشترین کمترین
SFP-10G-BXD-I 10G-SFP دو طرفه برای 40 کیلومتر 4.5 -2.7 -9 -21.2

1320 تا 1340 (Tx)

1260 تا 1280 (Rx)

SFP-10G-BXU-I 10G-SFP دو طرفه برای 40 کیلومتر 4.5 -2.7 -9 -21.2

1260 تا 1280 (Tx)

1320 تا 1340 (Rx)

شرح شماره محصول
10GBASE-BX10-D دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXD-I
10GBASE-BX10-U دو طرفه برای 10 کیلومتر SFP-10G-BXU-I
دو طرفه 10GBASE-BX40-D به مدت 40 کیلومتر SFP-10G-BX40D-I
10GBASE-BX40-U دو طرفه برای 40km

SFP-10G-BX40U-I

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Maggie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما