شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX 1.25G

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX 1.25G

Cisco Media Converter SFP Transceiver Module GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX  1.25G
Cisco Media Converter SFP Transceiver Module GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX  1.25G Cisco Media Converter SFP Transceiver Module GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX  1.25G Cisco Media Converter SFP Transceiver Module GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX  1.25G

تصویر بزرگ :  ماژول فرستنده گیرنده سیسکو SFP GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX 1.25G بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: CISCO
شماره مدل: GLC-LH-SM

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
نوع وسیله: ماژول فیبر نوری SFP نام تجاری: سیسکو
نام محصول: GLC-LH-SM فاصله: 10 کیلومتر
طول موج: 1310nm نرخ داده (حداکثر): 1.25Gb / s
برجسته:

cisco single mode sfp

,

cisco fiber sfp

قیمت مبدل سیسکو رسانه ای GLC-LH-SM 1310nm 10km 1000BASE-LX SFP 1.25G SFP

نام تجاری سیسکو
محل مبدا مالزی
فاکتور فرم SFP
طول موج: 1310nm
فاصله 10 کیلومتر
نرخ داده (حداکثر) 1.25Gb / s
درجه حرارت پایین پایان (° C) -40 درجه سانتیگراد
دمای مورد بالا (° C) 85 درجه سانتیگراد
تشخیصی دیجیتال
فرستنده VCSEL
گیرنده پین
تامین کننده ولتاژ 3.3--5v
اتصال دهنده دو LC
ضمانتنامه 1 سال
گواهی CE ، FCC ، RoHS

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Maggie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما