شنژن Bo-Net شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

پیشرو در تامین کننده جهانی CISCO

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
خانه محصولاتماژول های سیسکو استفاده شده

10 کیلومتر DOM ماژول های Cisco استفاده شده GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX

چت IM آنلاین در حال حاضر
گواهی
چین Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd. گواهینامه ها
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

10 کیلومتر DOM ماژول های Cisco استفاده شده GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX

10km DOM Used Cisco Modules GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX
10km DOM Used Cisco Modules GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX 10km DOM Used Cisco Modules GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX 10km DOM Used Cisco Modules GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX

تصویر بزرگ :  10 کیلومتر DOM ماژول های Cisco استفاده شده GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP 1310nm-TX 1490nm-RX بهترین قیمت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: BO-NET
شماره مدل: GLC-BX-U

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1pcs
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 2 روز
شرایط پرداخت: T / T ، Western Union، MoneyGram، L / C، D / A، D / P
قابلیت ارائه: 200 قطعه در هفته
توضیحات محصول جزئیات
تایپ کنید: ماژول فیبر طول موج: 1310 / 1490nm
نام تجاری: BO-NET نام محصول: GLC-BX-U
فاصله: 10 کیلومتر حالت: حالت تک
برجسته:

cisco single mode sfp

,

cisco fiber sfp

گیرنده DOM 10 کیلومتر DOM GLC-BX-U 1000BASE-BX-U BiDi SFP سازگار با Cisco

سازگار با Cisco HUAWEI Juniper ZTE DELL

فرستنده های SFP (ادامه)
GLC-BX-U = ماژول SFP 1000BASE-BX10 SFP برای SMF تک رشته ای ، طول موج RX 1310 نانومتر RX / 1490 نانومتر ، کانکتور تک LC / PC

قسمت سازنده # GLC-BX-U
نوع وسیله ماژول فرستنده SFP
فاکتور فرم ماژول پلاگین
نوع کابل کشی 1000Base-BX
طول موج نوری 1310 (TX) / 1490 (RX) نانومتر
پروتکل پیوند داده اترنت گیگابیت
فاصله حداکثر انتقال 6.2 مایل

اطلاعات تماس
Shenzhen Bo-Net Technology Co., Ltd.

تماس با شخص: Maggie

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما