ساختمان HD ، جاده Huafu ، Futian ، شهر شنژن ، استان گوانگدونگ ، چین
خانه محصولات

ماژول های سیسکو استفاده شده

گواهی
کیفیت خوب روتر سیسکو استفاده شده برای فروش
نظرات مشتریان
من مشتری ازبکستان ، شهر تاشکند هستم. من از این فروشنده و این محصول راضی هستم هربار که درخواست خود را به موقع دریافت می کنم از این فروشنده هستم. همچنین از طریق WeChat گپ زدیم.

—— جیمز

سامی عزیز ، می خواهم تأیید کنم کالاهایی که قبلاً دریافت کرده ام. با تشکر

—— سلیم

من با اطمینان از خدمات تجارت راضی هستم. من 2960X 24 POE سوئیچ های BOE NET را که به موقع تحویل داده ام خریدم. سریع و سریع thanx Bo-Net

—— احمد

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول های سیسکو استفاده شده

(61)
چین DS SFP FC16G SW ماژول های سیسکو مورد استفاده SFP Transceiver 8.5 Gbps نرخ انتقال داده کارخانه

DS SFP FC16G SW ماژول های سیسکو مورد استفاده SFP Transceiver 8.5 Gbps نرخ انتقال داده

DS SFP FC16G SW ماژول های سیسکو مورد استفاده SFP Transceiver 8.5 Gbps نرخ انتقال داده سیگنال گیرنده سیسکو 16 گیگابیت در ثانیه SFP + فرستنده فرستنده فرستنده فرستنده فیبر کانال Cisco 16-Gbps SFP + (شکل 11) اتصال ... Read More
2019-11-05 17:25:03
چین وصل در ماژول Cisco SFP 10G LRM / 12 Port Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM = کارخانه

وصل در ماژول Cisco SFP 10G LRM / 12 Port Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM =

وصل در ماژول Cisco SFP 10G LRM / 12 Port Cisco Single Mode SFP SFP-10G-LRM = ماژول Cisco 10GBASE-LRM از طول پیوند 220m بر روی رابط استاندارد داده توزیع شده فیبر (FDDI) درجه چند فیبر (MMF) استاندارد استفاده می ک... Read More
2019-11-05 17:25:07
چین ماژول های Cisco با سرعت بالا و با سرعت انتقال داده T1 / E1 1260 به 1355 طول موج SFP-10G-LRM کارخانه

ماژول های Cisco با سرعت بالا و با سرعت انتقال داده T1 / E1 1260 به 1355 طول موج SFP-10G-LRM

ماژول های Cisco با سرعت بالا و با سرعت انتقال داده T1 / E1 1260 به 1355 طول موج SFP-10G-LRM ویژگی ها و مزایا ماژول های Cisco SFP + ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهند. ● کوچکترین فاکتور 10G شکل صنعت برای بیش... Read More
2019-11-05 17:25:08
چین لایه 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW ، 8 گیگابیت در ثانیه فیبر کانال SW SW SFP + ، LC کارخانه

لایه 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW ، 8 گیگابیت در ثانیه فیبر کانال SW SW SFP + ، LC

لایه 2 8G SFP + Cisco DS SFP FC8G SW ، 8 گیگابیت در ثانیه فیبر کانال SW SW SFP + ، LC ماژول های سوئیچینگ کانال کانال فیبر پیشرفته Cisco ® MDS 9000 Family 8-Gbps ماژول های عملکردی و ابتکاری بالایی را ارائه می ده... Read More
2019-11-05 17:25:04
چین SFP 10G LR ماژول های Cisco استفاده شده برای ساختمان های اداری تجاری TX 1270nm / RX 1330nm کارخانه

SFP 10G LR ماژول های Cisco استفاده شده برای ساختمان های اداری تجاری TX 1270nm / RX 1330nm

SFP 10G LR ماژول های Cisco استفاده شده برای ساختمان های اداری تجاری TX 1270nm / RX 1330nm ویژگی ها و مزایا ماژول های Cisco SFP + ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهند. ● کوچکترین فاکتور 10G شکل صنعت برای بیشتر... Read More
2019-11-05 17:25:09
چین 4 گیگابیت در ثانیه فیبر Cisco Channel SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW Cisco ماژول های SFP کارخانه

4 گیگابیت در ثانیه فیبر Cisco Channel SFP / Managable DS-SFP-FC4G-SW Cisco ماژول های SFP

4 گیگابیت در ثانیه فیبر کانال سیسکو Sfp / Managable DS-SFP-FC4G-SW ماژول های مورد استفاده سیسکو ماژول های سوئیچینگ کانال کانال فیبر پیشرفته Cisco ® MDS 9000 Family 8-Gbps ماژول های عملکردی و ابتکاری بالایی را ا... Read More
2019-11-05 17:25:04
چین ماژول های Cisco با مسافت طولانی استفاده شده با 10 گیگابیت اترنت پروتکل لینک داده SFP-10G-LR = کارخانه

ماژول های Cisco با مسافت طولانی استفاده شده با 10 گیگابیت اترنت پروتکل لینک داده SFP-10G-LR =

ماژول های Cisco با مسافت طولانی استفاده شده با 10 گیگابیت اترنت پروتکل لینک داده SFP-10G-LR = ویژگی ها و مزایا ماژول های Cisco SFP + ویژگی ها و مزایای زیر را ارائه می دهند. ● کوچکترین فاکتور 10G شکل صنعت برای ب... Read More
2019-11-05 17:25:07
چین ماژول فرستنده گیرنده سیسکو 1000BASE T SFP GLC TE Telnet کارخانه

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو 1000BASE T SFP GLC TE Telnet

ماژول فرستنده گیرنده سیسکو 1000BASE T SFP GLC TE Telnet مبدل رابط Gigabit رابط استاندارد گیگابای Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) استاندارد صنعتی (شکل 1) سوئیچ ها و روترهای شما را به شبکه پیوند می دهد. ... Read More
2019-11-05 17:25:04
چین مس 100 متر گیرنده مس استفاده می شود ماژول های Cisco برای اتصال سیمی با مشاغل کوچک GLC-TE کارخانه

مس 100 متر گیرنده مس استفاده می شود ماژول های Cisco برای اتصال سیمی با مشاغل کوچک GLC-TE

مس 100 متر گیرنده مس استفاده می شود ماژول های Cisco برای اتصال سیمی با مشاغل کوچک GLC-TE مبدل رابط Gigabit رابط استاندارد گیگابای Cisco ® Small-Factor Pluggable (SFP) استاندارد صنعتی (شکل 1) سوئیچ ها و روترهای ... Read More
2019-11-05 17:25:05
چین مس Cisco 1000Base T مس SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g مس مس SFP GLC-TE کارخانه

مس Cisco 1000Base T مس SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g مس مس SFP GLC-TE

مس Cisco 1000Base T مس SFP / 1000Mbit / S Cisco 10g مس مس SFP GLC-TE مبدل رابط Gigabit رابط استاندارد گیگابای Cisco ® Small-Factor Pluggable (SFP) استاندارد صنعتی (شکل 1) سوئیچ ها و روترهای شما را به شبکه پیوند ... Read More
2019-11-05 17:25:05
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|